15 Yıllık Tecrübe

Hakkımızda

Everest Ambalaj, müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel ambalaj malzemeleri üretimi yapan bir kuruluştur. Gerçekleştirdiğimiz her iş bir proje niteliğindedir. Flexıble ambalaj seköründe 15 yıllık birikim ve deneyime sahip olup, faaliyet gösterdiğimiz yıllar içerinde sektörde yaşanan tüm gelişmeleri yakından takip etmiştir. Yaptığımız her işin her aşamasında yıllardır bu işi yapmanın tecrübesini siz değerli müşterilemize hız ve kalite olarak yansıtmaya çalışmaktayız.
Everest Ambalaj, Türkiye ve dünyadaki gelişmelere paralel olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda "farklı ihtiyaçlara, farklı çözümler" sunarak standartlarını sürekli yükseltme gayretindedir. Müşterilerimize özel toptan ambalaj üretimi, toptan ambalaj tasarımı, perakende ambalaj ürünleri ve perakende paketleme gibi her sektör içindeki her konuda piyasa şartlarının üstünde kaliteyi piyasa şartlarının altında fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz.
Müşteri odaklı çalışmak, insana ve çevreye saygıyı birinci ilke kabul etmek, Everest Ambalaj`ın kurumsal stratejisidir.

Temel Değerlerimiz

  • Gelen ürün ve hizmet taleplerini müşteri ihtiyacı doğrultusunda belirlenen kriterlere göre maksimum oranda karşılamak,
  • Dinamik, hızlı ve esnek bir yönetim anlayışı ile üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma prensiplerinden ödün vermemek,
  • Kaynakları mümkün olduğu kadar verimli kullanarak, maliyetleri minimum seviyelerde tutmak ve müşterilerimize yansıtmak,
  • Çevreye karşı duyarlı olmak, gerekli önlemleri almak ve bu önlemlerin niteliğini geliştirmek için sürekli çaba göstermek.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda kalite ve hizmet mükemmelliğinden ödün vermeden, esnek yapımız, yaratıcı çözümlerimiz, rekabetçi fiyatlarımız ile tek kullanımlık kullan-at tarzı ürünler sektörünün, temizlik ve kozmetik ürünleri sektörünün, Fason Ambalajlama, Fason Üretim, Özel Markalı Üretim (Private Label) faaliyet alanlarında, ambalaj formatı ve ürün çeşitliliği bakımından Türkiye de tercih edilen güvenilen firmalardan biri olmak.



Misyonumuz

“Uzun vadeli iş ortaklarımız” olarak gördüğümüz müşterilerimizin istek ve beklentilerini tam olarak anlayıp, müşteri odaklı bir yaklaşımla ve optimum düzeyde karşılayarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.


© 2015 Web Tasarım ve Seo Online Beyin