Islak Mendil

  • everest ıslak mendil
  • ıslak mendil makinası
  • ıslak mendil örnekleri

Islak mendil her alanda kullanılması, uzun ömürlü stoklanabilir olması, koku ve ıslaklığını uzun süre muhafaza etmesi ve etkili reklam aracı olması nedeniyle en çok tercih edilen ürünlerdendir.


Islak Mendil Ölçüleri: 5x6 cm ile 8x15 cm aralığında farklı ebatlarda ıslak mendil üretebilmekteyiz. (5x6 cm, 5x10 cm, 5x12 cm, 5x13 cm, 5x14 cm, 6x6 cm, 6x7 cm, 6x8 cm, 6x10 cm, 6x12 cm, 7x10 cm, 7x12 cm, 7x13 cm, 7x14 cm, 8x15 cm)

Islak Mendil Dış Malzemesi: Müşteri talebi doğrultusunda ıslak mendil üretiminde dış malzeme olarak kuşe / alüminyum / pe veya polyester / metalize / pe spesifikasyonlu bariyer ambalajlı flexıble ürünler kullanılmaktadır.

İç Malzeme (Mendil): Islak mendil mendili polyester / viskon spunlace veya %100 P.P. ürünler kullanılmaktadır. Mendil dış ölçüleri ile düz orantılı olarak havlu ebatları değişebilmektedir.

Solüsyon (Koku): Islak mendillerin kokusu (solüsyon) müşteri talebine göre alkollü ve alkolsüz olarak üretilmektedir. Islak mendil içerisine 1 ml. İla 8 ml. arasında isteğe bağlı otomatik olarak emdirilir. En güzel kokulu ıslak mendillerin tek adresiyiz.

Baskı: Islak mendil baskılarında müşteriden basıma uygun grafik formatında gelen görsel, ön baskı hazırlığından sonra, müşteriye onay için (mail veya kromalin çıktısı) gönderilir. Talep edilirse seri üretime geçmeden önce prova baskı da gönderilebilir. Prova baskı ekstra ücrete tabidir. Baskı, dış hammadde üzerine FLEXO baskı sistemi ile 8 renge kadar uygulanabilir.

Dayanıklılık: Islak mendiller oda sıcaklığında muhafaza edildiğinde 2 yıl boyunca kalitesini koruyacaktır.

Ambalaj: Hazır olan mendiller dökme olarak karton Kraft koliler içinde istenilen adrese sevk edilmektedir. İstanbul içi nakliyesi firmamızca, şehir dışı sevkiyatlar ise ambar veya kargo ile sağlanmaktadır.

© 2015 Web Tasarım ve Seo Online Beyin