You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

EVEREST AMBALAJ SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Everest Ambalaj, müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel ambalaj malzemeleri üretimi yapan bir kuruluştur. Gerçekleştirdiğimiz her iş bir proje niteliğindedir. Flexıble ambalaj seköründe 22 yıllık birikim ve deneyime sahip olup, faaliyet gösterdiğimiz yıllar içerinde sektörde yaşanan tüm gelişmeleri yakından takip etmiştir. Yaptığımız her işin her aşamasında yıllardır bu işi yapmanın tecrübesini siz değerli müşterilemize hız ve kalite olarak yansıtmaya çalışmaktayız. Everest Ambalaj, Türkiye ve dünyadaki gelişmelere paralel olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda "farklı ihtiyaçlara, farklı çözümler" sunarak standartlarını sürekli yükseltme gayretindedir. Müşterilerimize özel toptan ambalaj üretimi, toptan ambalaj tasarımı, perakende ambalaj ürünleri ve perakende paketleme gibi her sektör içindeki her konuda piyasa şartlarının üstünde kaliteyi piyasa şartlarının altında fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz. Müşteri odaklı çalışmak, insana ve çevreye saygıyı birinci ilke kabul etmek, Everest Ambalaj`ın kurumsal stratejisidir.

"Sizi Anlatan Kalite"


Vizyonumuz

Müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda kalite ve hizmet mükemmelliğinden ödün vermeden, esnek yapımız, yaratıcı çözümlerimiz, rekabetçi fiyatlarımız ile tek kullanımlık kullan-at tarzı ürünler sektörünün, temizlik ve kozmetik ürünleri sektörünün, Fason Ambalajlama, Fason Üretim, Özel Markalı Üretim (Private Label) faaliyet alanlarında, ambalaj formatı ve ürün çeşitliliği bakımından Türkiye de tercih edilen güvenilen firmalardan biri olmak.


Misyonumuz

“Uzun vadeli iş ortaklarımız” olarak gördüğümüz müşterilerimizin istek ve beklentilerini tam olarak anlayıp, müşteri odaklı bir yaklaşımla ve optimum düzeyde karşılayarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Hemen SİZE ÖZEL indirimli fiyatlarla teklif alın!